אודות

Minded - בית לחוויות וולנס וריטריטים

במיינדד אנו מאמינים שלכל אדם מגיעה הזדמנות לחוות מסע פנימי ייחודי, המשלב בהרמוניה בין חופש אישי לעבודה עצמית, בין פינוק גופני ונפשי לפשטות ואיזון, בין רוחניות עמוקה לחומריות בריאה.

על כן אנו יוצרים עבורכם חוויות חברתיות מגוונות ועשירות, בליווי מיטב המנחים והמטפלים בישראל, שיאפשרו לכם לצאת למסע אישי ייחודי להיכרות עמוקה עם עצמכם.

הלוקיישנים שאנו בוחרים תמיד כוללים טבע, באווירה רגועה ומנותקת מרעשי היומיום. בריטריטים שלנו תוכלו ליהנות ממזון טרי ובריא, לישון בחדרים מפנקים, להשתתף בפעילויות מגוונות להעצמה אישית ולצאת לחופש אמיתי.

מיינדד איננה עוד חברה שמפיקה ריטריטים, אלא בית ליצירת חוויות.

בואו לחוות את עצמכם מחדש יחד איתנו.

דניאל שמחון - בעלים מיינדד

דניאל שמחון | מייסדת

בעלת תואר בתקשורת במרכז הבינתחומי
מטפלת NLP בדרגת מאסטר

"כל חיי עסקתי בהפקות בתחומים שונים. עבדתי בחוות רונית, שם בנוסף למכירה ווליווי האירוע במקום, הפקתי אירועי מוזיקה שונים. במקביל, פתחתי את הקליניקה הפרטית שלי במרכז תל אביב. בשנים האחרונות חיפשתי כיצד לשלב את שני התחומים שאני כל-כך אוהבת ושיש לי תשוקה גדולה אליהם- עולם הטיפול והוולנס יחד עם עולם ההפקות.

לפני כ-4 שנים מצאתי את הדבר שמאחד את שניהם בצורה המושלמת עבורי ומאז אני מפיקה ריטריטים ואירועי וולנס שונים. התחלתי בהפקות של ריטריטים קטנים לנשים בלבד, בהם העברתי גם סדנאות ומאז הפקתי עוד עשרות ריטריטים עם מאות של משתתפים, פסטיבלים ואירועי חברות וארגונים תחת שני מותגים שלי שהיום הפכו למותג אחד: Minded.

"החלום הוא להמשיך את העשייה שאני כל כך אוהבת וליצור עוד ועוד אירועים שמייצרים ערך מוסף למשתתפים"