ריטריט יום

ריטריט הוא תמיד חוויה מעשירה וכיפית. ריטריט יום אמנם נמשך "רק" מספר שעות ואינו כולל לינה, אבל בהחלט מספק ערך משמעותי מאוד: מבחר סדנאות להעצמה, תוכן איכותי, פינוק אמיתי (ואפילו בסטנדרטים גבוהים במיוחד דווקא בגלל מסגרת הזמן היחסית קצרה) ובעיקר שילוב מדויק של למידה והנאה. 

Minded מציעה מגוון רחב של ריטריטים שתוכלו להגיע אליהם בשעות הבוקר, ובערב לחזור הביתה כשאתם שלווים יותר, שלמים יותר ומאושרים יותר – עם טעם של עוד.

ריטריט ליום אחד – מסע קצר ומעצים

אחת ההגדרות היותר מדויקות של ריטריט היא מסע. מן הסתם, לא מדובר במסע שבו תידרשו לעבור קילומטרים רבים, אלא במסע רוחני, רגשי ומנטלי שמתרחש בתנאים נעימים במיוחד. ריטריט יום הוא מסע קצר, אבל כשהוא מתוכנן נכון התועלת ממנו רבה.

למעשה, כשהתכנון של הריטריט מופקד בידיים מקצועיות, גם ביום אחד ניתן להספיק לא מעט. כך לדוגמה, ריטריט ממחשבה למציאות כולל גם תרגול יוגה למתחילים ולמתקדמים, גם סדנאות שמתמקדות בדרכים הנכונות להפוך חלום לממשי, גם סאונד הילינג לחיזוק הנפש והגוף, גם מדיטציות, גם ארוחת צהריים מושקעת וגם שייקים מיד עם ההגעה כדי להיכנס לאווירה. בהתאם, התוצאה היא יום כיפי ומעצים להפליא.

למי מתאים ריטריט יום?

ריטריט ליום אחד מתאים מאוד למי שלא רוצה אירוע שכולל לינה, מכל סיבה שהיא, או כשיש רצון אבל אין יכולת, גם כן מכל סיבה שהיא. הריטריט ללא לינה מתאים גם למי שעדיין לא התנסה בחוויה ומעדיף במקום ריטריט סופש שלם להגיע למספר שעות, "לטעום", להתרשם ולהבין האם עולם הריטריטים מתאים לו.

מניסיון, יש מי שמעדיפים גם בהמשך להגיע לריטריטים קצרים, ויש כמובן מי שיתמסרו גם לאירועים ארוכים יותר, כולל ריטריטים שאנחנו מציעים בלוקיישנים ייחודיים בחו"ל. עוד כדאי לדעת שיש לנו אירועים לקהלים ספציפיים, למשל ריטריט נשים בהריון.

הריטריטים ליום אחד הקרובים שלנו:

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

ריטריט יום – גם למתחילים וגם למתקדמים

חשוב להדגיש שכל ריטריט שלנו, כולל כזה שמתחיל בבוקר ומסתיים באותו יום, מתאים לכל הרמות. כך לדוגמה בכל ריטריט יוגה בארץ שאנו מארגנים, התרגול בנוי כך שהוא מספק הזדמנות מצוינת להתנסות בשיטה למי שזו הפעם הראשונה שלהם. במקביל, גם מי שכבר צברו ניסיון בתרגול התנוחות והנשימות יפיקו תועלת רבה. באופן דומה, ריטריט פילאטיס מומלץ גם למתחילים וגם למתקדמות, ובאופן כללי אין צורך בידע מוקדם כלשהו כדי להתחבר לריטריט ולהיתרם ממנו. פשוט לבוא, להיפתח לחוויה וליהנות 🙂

ריטריטים של יום אחד עם תכנים מושקעים במיוחד

ריטריט יום הוא כאמור שילוב מדויק של למידה ושל הנאה. כדי להבטיח מקסימום תוכן בפרק זמן קצר יחסית אנחנו בוחרים בקפידה את המנחים והמנחות לכל הסדנאות והתרגולים בריטריטים היומיים. רק מי שכבר העבירו סדנאות רבות, למגוון רחב של קבוצות, יודעים ויודעות למצות כל דקה, ולכן בסוף ריטריט יום שלנו אתם תצאו בהרגשה שעברתם חוויה מקיפה ומעשירה מאוד, גם אם נמשכה רק מספר שעות. כמו כן, התכנים מגוונים, ובין השאר תוכלו לעבור איתנו כחלק מהמסע עיסויים, מדיטציות, פילאטיס, יוגה (כאמור למתחילים ולמתקדמים), ריטריט מיינדפולנס, כתיבה אינטואיטיבית, סדנאות תנועה משלל סוגים, הרצאות של מיטב המנטורים ועוד ועוד.

ריטריט ליום אחד בישראל

ריטריט יום – "רק" כמה שעות, ולכן מקסימום פינוקים

כשאנחנו ב-Minded מארגנים ריטריטים בחול או בארץ, אנחנו שמים דגש רב לא "רק" על התוכן, אלא גם על המעטפת. כשהגוף נינוח והנפש שבעת רצון, אנחנו פתוחים יותר למה שמציעים לנו, ולכן ברור לנו שתנאים מפנקים מעצימים את החוויה ומבטיחים למידה יעילה במיוחד. ריטריט ליום אחד, דווקא בגלל מסגרת הזמן היחסית מצומצמת, מתאפיין במקסימום פינוקים: קודם כל לוקיישן מושקע, לאחר מכן ארוחה טעימה וגם שייקים ונשנושים איכותיים ובעיקר תשומת לב לכל פרט ופרט לאורך כל היום.

5 שנות ניסיון בארגון ריטריטים ליום אחד וקשב לכל אדם

Minded מארגנת ריטריטים בארץ ובעולם כבר למעלה מ-5 שנים. הניסיון אותו צברנו בא לידי ביטוי ביכולתנו לייצר ריטריט יום איכותי ומרגש, גם תחת מגבלת הזמן. בנוסף, אנחנו קשובים מאוד למשתתפים ולמשתתפות בכל אירוע ומתרגמים את הפידבקים לשיפור מתמיד מכל הבחינות. אם יש לכם שאלות לגבי הריטריטים היומיים, או בכלל, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונענה בשמחה ובסבלנות לכל שאלה.

ריטריט יום לבד או ביחד – זה הזמן לצאת מהשגרה ולחזור אליה אחרים!

יציאה מהשגרה היא כמעט חובה למי שמוצפים במטלות ובמחויבויות, ומבינים שכל אדם מחויב גם לעצמו. בפרט, אנחנו מחויבים ליצור רגעים ואירועים עם משמעות אמיתית, מעבר לאוטומט הרגיל.

ריטריט יומי הוא אירוע שאפשר להגיע אליו לבד ולהרגיש בנוח, ובאותה מידה מומלצת גם האופציה של ריטריט לזוגות נשואים, לזוגות בתחילת הדרך, לחברות טובות, לאחים (בדם או בנפש) וגם לקבוצות גדולות יותר. לא משנה איך אתם מגיעים אל הריטריט הקצר והמדויק, בכל מקרה תצאו ממנו אחרת: שלווים יותר, שלמים יותר, מחוברים יותר לעצמכם ולסובבים אתכם, ובמקרים רבים עם תובנות חדשות על המציאות ואולי גם עם תוכניות לעתיד (שמן הסתם כוללות עוד ריטריט…) – ובעצם מאושרים יותר.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא ריטריט ליום אחד:

מאוד. הניתוק המושלם מהמציאות, התוכן המעניין שניתן להתאים אותו למאפייני העובדים והאירוח היוקרתי יוצרים יום מיוחד שהוא גם כיפי וגם מגבש (ובנוסף כמובן שכל עובד וכל עובדת עוברים מסע מעניין בינם לבין עצמם).

כן, ברוב האירועים שלנו התפריט צמחוני, ומופקד עליו שף מוכשר.