ריטריט נשים

ריטריט נשים הוא חוויה יוצאת דופן. יש בו גם סדנאות מרתקות להרחבת התודעה, גם תרגולים לחיזוק הנפש והגוף, גם שלל פינוקים קטנים וגדולים, ומעל לכל – חיבור. חיבור של כל משתתפת לעצמה, באווירה נינוחה ובטוחה, ובין המשתתפות. הריטריטים שלנו מתקיימים בלוקיישנים מיוחדים ועם מנחות עתירות ניסיון – כל המרכיבים ליום או לסופשבוע של יציאה מהשגרה לטובת קסם אמיתי.

עבור נשים, עם נשים: ריטריט נשים מאפשר העצמה משמעותית לכל אחת

כל ריטריט נשים שמארגנת Minded הוא הזדמנות מצוינת להעצמה נשית אמיתית. אירוע שתוכנן במיוחד עבור נשים, ובהשתתפות נשים בלבד, במקום יפהפה – זה בדיוק מה שאנחנו צריכות כדי לגלות מחדש את העוצמות שטמונות בנו.

בנוסף לכוח הפנימי של כל אישה, בא לידי ביטוי בכל ריטריט יום או ריטריט סופש שמוקדש לנשים גם הכוח של השבט הנשי. כשנשים מתחברות זו לזו, נוצרת רשת של תמיכה הדדית ושל השראה עמוקה. אנחנו הנשים יודעות להבין באמת אחת את השנייה, מהבטן ומכל הלב, בלי שיפוטיות, ולכן כל מי שלוקחת חלק בריטריט יוצאת ממנו מחוזקת ומועצמת.

הריטריטים לנשים הקרובים שלנו:

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

האפשרויות השונות של ריטריט נשים של Minded

על-מנת להבטיח מקסימום הפקת תועלת מכל ריטריט שלנו, אנו ב- Minded מציעים מגוון רחב של ריטריטים לנשים: דוגמה אחת היא ריטריט לאימהות עם תינוקות שנועד לשדרג את ההיקשרות לבייבי, וגם להעניק למי שטרודה מן הסתם באינספור מטלות, הזדמנות להתרענן ולטפח את עצמה. במהלך היום, עוברות המשתתפות טיפולי טווינא, מתרגלות מדיטציות ייעודיות וגם יוגה, חוות רגעים מתוקים עם הקטנטנים, מקבלות עצות מועילות מהמנחים המעולים שלנו, ויש גם צלמת שמנציחה את רגעי הקסם.

עוד דוגמה היא ריטריט לנשים בהריון. 9 החודשים שבהם מתפתחים חיים חדשים ברחם הם מסע, וכמו בכל מסע יש בו יופי לצד קושי. מדיטציה מרגיעה, יוגה מותאמת להריון, סאונד הילינג משחרר, הכנה ללידה וגם להנקה יטעינו אתכן באנרגיות הנחוצות להמשך המסע.

בנוסף, יש כמובן גם ריטריטים לכל אישה באשר היא – מגיל 18 ומעלה. למעשה, לפחות 50% מהריטריטים שלנו מכוונים למין היפה, החזק והחכם, גם מפני שמדובר בקהל איכותי וגם כי פשוט מגיע לנו ליהנות 🙂

מדיטציה, יוגה, מיינדפולנס ועוד – עם המנחות הטובות ביותר

Minded מארגנת ריטריטים מכל הסוגים – ריטריט מיינדפולנס, יוגה, פילאטיס והאפשרויות עוד רבות ומגוונות – למעלה מ-5 שנים. הניסיון הרב שצברנו במהלכן והפידבקים המדויקים שקיבלנו מהמשתתפות לאורך השנים, עוזרים לנו לבחור את המנחות הטובות ביותר לכל פעילות. בזכות היכולות והניסיון, כל אישה בכל רמה מפיקה ערך מוסף אמיתי מכל תרגול, בין אם זו הפעם הראשונה שבה היא מתרגלת, למשל יוגה, ובין אם היא כבר ברמה של מתקדמות.

ההקפדה על נשות מקצוע מעולות שמעבירות את הריטריטים שלנו באה לידי ביטוי בכל בחירה: הצלמת שמלווה את ריטריט האמהות והקטנטנים, הדולה שתדבר אתכן על לידה נינוחה, זו שתעזור לכן להפוך מחשבות למציאות ועוד.

ריטריט נשים במדבר: שילוב מושלם של חיבור פנימי וסביבה מיוחדת

ריטריט נשים הוא כאמור חוויה יוצאת דופן. ריטריט נשים במדבר הוא אירוע עוד יותר ייחודי, בזכות השילוב בין החיבור של כל אישה לעצמה לבין הסביבה. למדבר, בדיוק כמו לנשים, יש עוצמות: הוא סבלני, מייצר חיים גם בתנאים קשים, לפעמים היופי שלו סמוי מן העין ונגלה רק למיטיבי לכת, ובנוסף המרחבים העצומים שלו מקנים תחושה של חופש אמיתי.

מבחינתנו, ריטריט במדבר הוא אירוע שכיף לתכנן ולממש, ועוד יותר כיף לקבל מחמאות לפני שאנחנו נפרדות. עוד כדאי לדעת שבאופן כללי הריטריטים שלנו מתקיימים תמיד בלוקיישנים מיוחדים, כולל אופציה של ריטריט בחול.

ריטריט נשים הוא מרחב בטוח להגשמת חלומות

ריטריט נשים במדבר ובעצם כל ריטריט נשים, למשל ריטריט יוגה עבור נשים בלבד, הוא מרחב בטוח. מרחב שבו כל אחת מרגישה שייכת. מרחב שבו תוכלו לשתף בפתיחות ובכנות, כמו שאנחנו אוהבות. מרחב שבו תתחברו לנשים שנמצאות בדיוק כמוכן באותה סירה, ולכן תבינו אותן והן יבינו אתכן, עם מילים ובלעדיהן. מרחב שבמקרים רבים נשמר גם אחרי שהריטריט מסתיים, מפני שהאינטראקציות המשמעותיות במהלך היום או סוף השבוע הופכות לחברויות משמעותיות.

יש לא מעט נשים שסיפרו לנו איך אחרי ריטריט כזה הן הצליחו לשנות את מציאות חייהן, כולל הגשמת חלומות, ובכל מקרה מדובר באירוע מעצים מאוד. אגב, אם אחרי ריטריט לנשים תרצו לעבור חוויה דומה עם בן הזוג, יש לנו גם ריטריט זוגי, וגם בו תמצאו את השילוב של עבודה מדויקת ופינוקים נעימים.

ריטריט לנשים בלבד – המתנה הכי מוצלחת שאת יכולה להעניק לעצמך

ישנן תקופות שבהן העומס שאנחנו חוות – בעבודה, בבית, עם הילדים אם ישנם קטנטנים בתמונה – סביר, וישנן תקופות שבהן הוא הופך למכביד ממש. חלק מהזמן ברור לנו מה אנחנו רוצות וגם איך אנחנו משיגות זאת, ובחלק מהזמן אנחנו מרגישות מבולבלות.

המכנה המשותף לכולנו, בכל נקודת זמן, הוא שתמיד כדאי לדאוג לעצמנו. לטפח את הגוף, להעניק הפוגה לנשמה, לספק לתודעה גירויים חדשים ומידע מעשיר. בקיצור, לתת לעצמנו מתנה אמיתית: ריטריט נשים.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא ריטריט נשים:

כן, לקראת כל מפגש אנחנו פותחות קבוצת וואטסאפ למשתתפות, וניתן להתארגן דרכה לנסיעות משותפות, כך שהחוויה מתחילה כבר בדרך לריטריט.

ב- Minded ישנה הקפדה על כל פרט בכל ריטריט, כולל תפריט שמבוסס על חומרי גלם בריאים (וטעימים!).  התפריט צמחוני ותורם גם הוא להנאה הרבה.