ריטריט יוגה

יוגה היא פעילות מבורכת שמחזקת את הגוף, את הנפש ואת הרוח. ריטריט יוגה הוא דרך מצוינת להתוודע לתרגול, שהוא גם פילוסופיה שלמה. ריטריט איכותי מתאים כמובן גם למי שמתרגלים יוגה באופן קבוע, בזכות האפשרות לשדרג את השליטה בשיטה והתכנים הנוספים שמוצעים למשתתפים. ריטריט של Minded שבמרכזו יוגה למתחילים ולמתקדמים הוא גם פאן ואינטראקציות מעניינות עם אנשים חדשים. לחיים עם איכות אמיתית כדאי לכם לפרגן לעצמכם את האירוע הקרוב שלנו, ועוד קודם לכן תוכלו למצוא כאן הסברים מפורטים על יוגה, על ריטריטים ועל הערך המוסף שאנחנו מספקים.

מה זה ריטריט יוגה ואיך בדיוק זה עובד?

ריטריט יוגה הוא אירוע Wellness שמאפשר לתרגל את השיטה הרחק מהמולת היומיום, בלוקיישן שנבחר בקפידה ועם אנשים איתם תמצאו חיבור מעולה. האירוע יכול להימשך יום אחד, מבוקר ועד ערב, במתכונת של ריטריט סופשבוע ואפילו יש לנו גם ריטריטים בחו"ל שבאופן טבעי אורכים מספר ימים.

בחלק מהמקרים מתמקדים בסוג יוגה אחד, ויש גם ריטריטים שבהם מתרגלים מספר שיטות. בכל מקרה, מובטח לכם גיוון, מפני שאנחנו משלבים באירועים שלנו עוד תכנים, שמן הסתם משלימים את היוגה: צלילים מרפאים, מיינדפולנס, אוכל טוב, יין משובח ועוד.

תשובה נוספת לשאלה מה זה ריטריט יוגה, היא שזו מתנה. ליתר דיוק, אחת המתנות היותר מתגמלות שתוכלו להעניק לעצמכם, וכמובן שניתן לתת אותה גם למי שיקר לליבכם ושאתם יודעים שיהנה מהחוויה.

הריטריטים הקרובים שלנו שמשלבים יוגה:

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

ריטריט יוגה – האיזון המושלם בין הגוף לנפש ובין עבודה ובילוי

המהות של יוגה היא איזון. איזון בין גוף לנפש, איזון בין רוח לחומר, איזון בין עבודה ובילוי, בין מאמץ נכון לשלווה עמוקה, בין למידה והנאה, בין חזרה לבסיס לבין התפתחות והגעה למקומות חדשים (כולל בתוככם פנימה).

היכולת להגיע לאיזון הנכון נעוצה קודם כל באיכויות של היוגה, ועל כך נפרט בהמשך. יש לנו ניסיון של למעלה מ-5 שנים בארגון ריטריטים בארץ ובעולם ואת הידע הרחב שצברנו בכל אירוע ועם פידבקים מועילים מלקוחות רבים אנחנו מתרגמים לאירועים שמתוכננים היטב בכל ההיבטים.

ריטריט יוגה – גם אם עד היום לא תרגלתם

אחרי שהבנתם מה זה ריטריט יוגה, סביר להניח שאם עדיין לא התנסיתם בתרגול התנוחות והנשימות, אתם מתלבטים האם הריטריט מתאים לכם. התשובה היא כן, ואפילו בוודאי. ראשית, אחד הדברים היפים ביוגה הוא שאפשר להפיק תועלת רבה מתרגול גם ללא ניסיון. שנית, ריטריט יוגה למתחילים הוא כאמור דרך מצוינת לגלות את כל יתרונות השיטה, מה גם שהאירוע כולל כאמור עוד תכנים רבים.

מעבר לכך, את תרגולי היוגה בריטריט מעבירים מנחים ומנחות עם ניסיון רב (באופן כללי לכל אירוע של מיינדד אנחנו בוחרים אנשי מקצוע מעולים, וכך למשל ריטריט מיינדפולנס הוא בהנחיית מומחה לשיטה זו). ההתכווננות של המנחה אל מי שמתרגלים יוגה בפעם הראשונה מבטיחה עבודה מדויקת, ולכן בטוחה ומיטיבה. בקיצור, זה הזמן לגלות את נפלאות היוגה, רק קחו בחשבון שאתם עלולים להתמכר…

מה זה ריטריט יוגה

מהם היתרונות הגדולים של ריטריט יוגה לגוף ולנפש שלכם?

  • שלל תועלות פיזיות – ההשפעה של היוגה על כל מערכות הגוף מדהימה (פירוט בפסקה הבאה).
  • לימוד טכניקות חדשות שאפשר לתרגל בקלות גם בבית – ריטריט יוגה למתחילים מקנה לכם כלים בהם תוכלו להשתמש גם כשתחזרו הביתה. אין צורך בציוד מיוחד כדי לתרגל יוגה, ולכן תוכלו להמשיך להפיק תועלת מהשיטה בקלות וללא עלות.
  • יציאה מהשגרה – ריטריט יוגה בארץ או ריטריט בחו"ל מאפשרים שבירת שגרה מוצלחת במיוחד. גם אם השגרה שלכם נעימה, תמיד כדאי לתבל אותה בחוויות מהנות.
  • חיבורים חדשים עם אנשים מעניינים – לאירועים של Minded מגיעים אנשים שתמצאו איתם לא מעט נקודות השקה. בזכות התרגולים והתכנים השונים, האינטראקציות זוכות למימד של עומק ויכולות להפוך לחברויות של ממש.
  • חיבור עוצמתי לעצמכם – כשאתם מנותקים מהיומיום, בלוקיישן קסום, תרגול יוגה הוא גם חיבור עוצמתי לעצמכם. במהלך האירוע, גם לפני ואחרי התרגול, תרגישו חיבור מחדש לאני האמיתי שלכם, והרבה משתתפים סיפרו לנו שהגיעו לתובנות חדשות בעקבות יוגה ריטריט ואפילו שינו את החיים באופן משמעותי.

איך יוגה משדרגת יכולות פיזיות?

תרגול יוגה מחזק קבוצות שרירים שונות ברחבי הגוף ותורם לשיווי המשקל בזכות העבודה על שרירי ליבה. היציבה הופכת לנכונה יותר ומשפיעה גם על התחושות (כשאנחנו יציבים פיזית אנחנו יציבים נפשית). עוד תועלת היא הארכת טווחי התנועה בזכות שיפור הגמישות. כמו כן ישנם מחקרים שהציגו זיקה ברורה בין הטכניקה המדויקת לבין בריאות טובה יותר באופן כללי הודות לחיזוק מערכת החיסון, ולא מעט אנשים שסבלו מכאבי גב דיווחו שהם פחתו ואפילו נעלמו כשהם התחילו לתרגל יוגה.

ריטריט יוגה למתחילים ומתקדמים

מה עוד מעניקה היוגה?

הפחתה ניכרת ברמות המתח והלחץ (תופעה נפוצה במציאות החיים של רבים כיום), הגעה לרוגע אמיתי, מצב רוח מרומם, שינה בריאה יותר, מודעות עצמית, ריכוז מוגבר, תובנות חדשות על החיים (באופן כללי וספציפית שלכם), חמלה (כלפי עצמכם וכלפי הזולת) ורגעים של התעלות רוח.

ריטריט יוגה הוא כאמור המקום הנכון לרכוש בו את הידע והיכולות לצורך תרגול בהמשך. יש כמה וכמה דרכים לעבוד על הגוף על בסיס העקרונות המרכזיים של השיטה, ובריטריטים שלנו תוכלו להתוודע לכמה מהן וכך להבין מהי האופציה שאתם הכי מתחברים אליה: ויניאסה דינמית, יוגה פלואו מדיטטיבי ועוד ועוד.

ריטריט יוגה למתחילים – מקסימום פאן

יוגה ריטריט של מיינדד הוא לא "רק" תרגולים וגם לא "רק" רוחניות, אלא גם הרבה מאוד פאן. בכל ריטריט יום או סופשבוע תיהנו מארוחות מושקעות (כולל מטעמים טבעוניים וצמחוניים משובחים), משהות במקום מפנק, מאווירה חיובית ומאנרגיות שאין באף מקום אחר. כל ריטריט יוגה בארץ מתקיים בלוקיישן שנבחר בקפידה, והריטריטים בחו"ל הם גם חופשה מופלאה, מעבר ליוגה עצמה.

הריטריט הנכון לכל אחד ואחת

במשך למעלה מ-5 שנים ארגנו שלל ריטריטים: ריטריט פילאטיס, בריאת מציאות, ריטריט לאימהות וקטנטנים וכמובן סדנאות שבהן המוקד הוא יוגה. המחויבות של Minded ליצירת חוויה אופטימלית באה לידי ביטוי בכל ההיבטים השונים של האירוע, ולכן התוצאה היא ריטריט שמתאים לכל אחד ולכל אחת, בכל שלבי החיים. ריטריט יוגה בארץ וגם מעבר לים הוא אירוע מעצים כשאתם מגיעים אליו לבד וגם בפורמט של ריטריט זוגי, ולא כדאי לפספס אותו. מוזמנים לבדוק מתי הריטריט הקרוב ולהירשם אליו כבר עכשיו.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא ריטריט יוגה:

כן. לפני כל סדנה אנחנו דואגים לקבוצת ווטסאפ שבה אפשר למצוא טרמפים ולהתארגן לנסיעות משותפות.

בהחלט, אנחנו מציעים מבחר אפשרויות של ריטריט לנשים.